KONST / Litografier / Färglitografi 13899554
nr 1389 9554
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Martina, Rivieran, son91/100. Motivet: 58x54, yttermått inklusive ram: 77x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:49:03
1/4 07:02:54
100 kr
2/4 17:19:59